ONLINE DIVADLO? ZBVK je DIVADLONLINE!

Online divadlo? A navyše interaktívne! Vieme, ako na to!

Objednajte si jedinečné DIVADLONLINE a zažite pravú zábavku s vašími ratolesťami v interaktívnom LIVE STREAM divadle! Pozrite si našu ukážkovú reláciu ZDARMA! ZáBaVKovinky 2020 sme vyrábali v prvej vlne karantény pre všetkých!

Nastali časy, kedy sa aj my medializujeme. Trošku, koľko zvládame a v rámci online rozpočtov dokážeme realizovať. Chceme sa zapojiť do online aj streamovacej ponuky širokej škály možností online predstavení. Vyskúšajte ktorékoľvek z našich predstavení Divadla ZáBaVKa a zabavte sa doma, vo firme, v detskom kútiku, kdekoľvek. Pre vaše pohodlie a interaktívnu účasť si pripravte pre deti aj pre dospelých kresliace potreby, pár čistých papierov a dobrú náladu.

Pre pohodlie streamu použite dobré internetové pripojenie, počítač, ktorý zvládne prenos a nejaké reproduktory pre lepší zážitok z piesní a spevu.

Dnes ponúkame komplexné služby v oblasti rodinnej zábavy prostredníctvom kombinácie OFFLINE a ONLINE sveta zážitkov! Spájame divadlo s filmom, estrádu s umením, ktoré pretrvá!

Ponúkame deťom vo Vašej firme špeciálne interaktívne divadlo! Pripoja sa iba deti Vašich zamestnancov a zabavia sa v bezpečí domova! Máme pripravené inteaktívne aktivity, ktoré zažijete naživo, teda priamo u Vás doma! A príde aj Sv. Mikuláš 🙂 Nepremeškajte skvelé divadlo pre deti, pre nás, i pre vás!

Všetky VIDEOZÁBAVKY a ZáBaVKovinky (odteraz už aj DIGITÁLKY) z našej dielne sú vhodné pre všetky deti a celé rodinky nielen na Slovensku!

Podporte nás na: https://www.startlab.sk/projekty/1613-pesnicky-z-divadla-zabavka/
Online Divadlo ZBVK