VIDEÁ PRE DETI

Videá pre deti, čiže: ZáBaVKa je ONLINE! Všetky VIDEOZÁBAVKY a ZáBaVKovinky (odteraz už aj DIGITÁLKY)z našej dielne sú vhodné pre všetky deti a celé rodinky nielen na Slovensku!

ZáBaVKovinky – NOVINKY PRE CELÉ RODINKY (Relácia plná nápadov a aktivít)

VIDEOZÁBAVKY A VIDEÁ PRE DETI

Divadlo ZáBaVKa online – prináša videozábavky a ZáBaVKovinky – novinky pre celé rodinky! Videá zábavné aj náučné! Aj toto je Divadlo!

VIDEO-PESNIČKY PRE NAJMENŠIE DETIČKY

ZáBaVKovinky – prvé novinky pre deti predškolského a raného školského veku. Žiadne nudné spravodajstvo, iba samé dôležité veci! Detská relácia ZáBaVKovinky je určená všetkým deťom od 0 rokov – 95 rokov a ponúka nápady a inšpirácie pre rodičov, pre celú rodinu, alebo celú škôlku, či školu. Pretože so ZáBaVKou a DIVADLOM je nielen zábava, ale vždy aj poučenie! A aby ste s deťmi strávili vždy plnohodnotný a podnetný čas plný radosti, ODOBERAJTE naše novinky a spievajte si s nami! Budeme vďační za každú podporu, lebo zábavka je jednoducho pre všetkých! Pre nás, pre VÁS, a hlavne PRE DETI! S inšpiráciami, ktoré inde nenájdete, iba v Divadle ZáBaVKa! A ZADARMO.

V každom videu, v každom dieli relácie vysielame tri bloky aktivít. Jedna z nich je zameraná na podporu talentov a rozvoj pohybových schopností. Ďalšia časť videa je vždy upriamená na šikovnosť a rozvoj manuálnych zručností u detí a všetkých divákov. A v tretej časti každého dielu sa učíme správnym návykom: hygiena, etiketa, etika a podporujeme túžbu plniť si svoje sny aj prostredníctvom originálnych autorských piesní Divadla ZáBaVKa!

Za prípadné chybičky a nedostatky v reláciách sa vopred ospravedlňujeme. Seriál vzniká v domácich podmienkach a je o nás, o našich rozprávkach a našich vlastných zábavkách určených pre Vás, aby ste sa s radosťou zabávali. S nami

ĎAKUJEME, ŽE NÁS PODPORUJETE! http://www.spinaker.sk/divadlo-zabavka-cedecko-pre-deti

Copyright by Divadlo ZáBaVKa, o.z., 2020. All rights reserved.