Dračie dni so ZáBaVKou ♥

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát vás pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj prekvapení. Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Predstavenia a hravé úlohy Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať! Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa prv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva! Ste pripravení oddýchnuť si od všednej reality a vstúpiť s nami do sveta rozprávok?

dracie dni program

Zažite unikátnu atmosféru hradov! Na každom z nich strávime celý víkend, počas ktorého vám ponúkame štvoricu samostatných podujatí. Každý z hradov aj zámkov má pritom svoje vlastné pútavé príbehy z histórie. Urobte si rodinný výlet a zažite známe slovenské pamiatky tak, ako ich ešte nepoznáte.

Divadlo ZáBaVKa zabezpečuje krásnu novú rozprávku pre celé svadobné spoločenstvo s názvom NAJVäČŠÍ ROZPRÁVKOVÝ HRDINA s Ďurom a Kubom a zlou Krutovladou, ktorá chce všetkým ľuďom slnko ukradnúť! Podarí sa Kubovi a Ďurovi zachrániť slnko? Uvidíte na rodinnom festivale DRAČIE DNI