VIDEO-ZÁBAVKY PRE DETI
Tagged Tags: , ,

Video-ZáBaVKy sú videá Divadla ZáBaVKa na pokračovanie aj na nepokračovanie online – prináša videozábavky a ZáBaVKovinky – novinky pre celé rodinky! Videá zábavné aj náučné! Aj toto je Divadlo!

Video-odoberaj

Divadlo ZáBaVKa je aj divadloonline a prináša videozábavky a ZáBaVKovinky – novinky pre celé rodinky! Videá zábavné aj náučné! Aj toto je Divadlo!

KRÁTKE VIDEÁ A ROZPRÁVKY PRE DETI

Krátke výstupy s bábkami, s hračkami, či predmetmi, ktoré v našich príbehoch získavajú atribúty živých osôb a ožívajú nám pred očami! Ponorte sa do príbehov, ktoré si improvizujeme doma, kedykoľvek sa nám zachce. A tie najlepšie z nich, ktoré sa nám podarí nafilmovať, si môžete užiť s nami.

ŠPECIÁLNE VIDEO-ZÁBAVKY PRE DETI

Videá a videoklipy od našich kolegov umelcov pôsobiacich v audiovizuálnom umení!

ZAPOZERAJTE sa do dokumentárnych krátkych filmov:

O výrobe videoklipu k našej pesničke YETI, zo štúdia animovaných filmov, ktoré vedú LACO KORBEL a MARTINA ORAVCOVÁ

Alebo do originálnych videí pre deti a najmenších, ktoré vytvorilo štúdio PLUTOON k piesňam pre najmenšie detičky z CÉDEČKA PRE DETI!

ZáBaVKovinky – prvé novinky pre deti predškolského a raného školského veku. Žiadne nudné spravodajstvo, iba samé dôležité veci! Detská relácia ZáBaVKovinky je určená všetkým deťom od 0 rokov – 95 rokov a ponúka nápady a inšpirácie pre rodičov, pre celú rodinu, alebo celú škôlku, či školu.

Pretože so ZáBaVKou a DIVADLOM je nielen zábava, ale vždy aj poučenie! A aby ste aj v VIDEOM strávili vždy plnohodnotný a podnetný čas plný radosti, ODOBERAJTE naše novinky a spievajte si s nami naše pesničky. VIDEO-zábavky sú jednoducho pre všetkých! Pre nás, pre VÁS, a hlavne PRE DETI!

S inšpiráciami, ktoré inde nenájdete, iba v Divadle ZáBaVKa! A ZADARMO. V každom videu, v každej relácii vysielame tri bloky aktivít. Jedna z nich je zameraná na podporu talentov a rozvoj pohybových schopností. Ďalšia časť videa je vždy upriamená na šikovnosť a rozvoj manuálnych zručností u detí a všetkých divákov. A v tretej časti každého dielu sa učíme správnym návykom: hygiena, etiketa, etika a podporujeme túžbu plniť si svoje sny aj prostredníctvom originálnych autorských piesní Divadla ZáBaVKa!