OSLAVA a PÁRTY

OSLAVA a PÁRTY

Detská PÁRTY alebo narodeninová OSLAVA s DIVADLOM ZáBaVKa!

 

oslava a párty so zábavkou

Cirkusová oslava:

Polhodinový narodeninový program a oslava pre oslávenca a jeho priateľov, ktorí sa môžu stať cirkusantami, chodúliarmi či kúzelníkmi! Interaktívna zábavka pre všetkých!

Deti sa s klaunami Buwkom a Sniwkom ocitnú v krajine splnených prianí – v krajine Perine – kde sa plnia všetky sny. Deti si môžu vyskúšať chodúľovanie, ale aj chôdzu po lane či čarovanie. Súčasťou zábavky je aj bublinková záplava na vašej záhrade a tancovačka na hity divadla ZáBaVKa.

Vhodné viac do exteriéru – v obmedzených možnostiach aj vo vnútri.

 

Tanečná oslava pre princezné:

Polhodinový narodeninový program a párty s pesničkami pre malé princezné! Tanečnica ZáBaVKa naučí dievčatá robiť piruety, chodiť po lane a najmä tancovať na veselé pesničky. Súčasťou zábavky je aj bublinková záplava na vašej záhrade.

Vhodné viac do exteriéru, ale môžeme tancovať aj vnútri.

 

Indiánska šou:

Veselí indiáni pobavia oslávencov a naučia ich indiánsky tanec, deti si môžu zajazdiť na koni a naučia sa vyrobiť si indiánske čelenky. Zahrajú sa špeciálnu indiánsku naháňačku a môžu si postaviť aj najväčšie típy!

Ideálne v exteriéri. Pozor jazdíme na koňoch, teda metlách, či vankúšoch, a pod.

 

Halloweenska šou:

Hradný šašo a čarodejnica z Temného kráľovstva pobavia a vystrašia malých aj veľkých. Veselá oslava či párty zábavka s hrami a lovením jabĺčka z vody. Deti sa so strigou naučia strigôňsky hit a ako variť kúzelné lektvary. Náš šašo deti zachráni pred zlou strigou a otrávené jabĺčko omylom zje ona a stane sa dobrou strigou.

Miera strašidelnosti je variabilná v závislosti od veku detí a aj súťaže prispôsobíme Vám na mieru 🙂

 

Viac aktivít nájdeš tu: divadlozábavka.sk/aktivity

Priamy kontakt: divadlo@divadlozabavka.sk