NOVÉ CD Z DIVADLA UŽ LETÍ!

Nové pesničky, nové aranžmány už známych piesní Divadla ZáBaVKa, ktoré poznáte z našich živých predstavení! Ale keďže sa k Vám nedokážeme v týchto dňoch tak ľahko dostať, pošleme Vám aspoň naše nové CD! Stačí, ak nás PODPORÍTE na www.STARTLAB.sk a my Vám nové piesne zašleme už do Vianoc!

online gifko kampanove nové
PODPORTE NÁS TU :)

V septembri sme ešte stihli odpremiérovať veselé a interaktívne pesničkovo – tanečné predstavenie Tancuj ako ZáBaVKa! (Krátka ukážka TU) Nahrali sme nové pesničky, ale nepodarilo sa nám dostať do plusu, aby sme pesničky aj vydali na vlastné náklady. Preto Vás prosíme o pomoc a podporu cez kampaň Startlabu. Nové cédečko bude obsahovať aj bonusové vianočné pesničky a pár piesní z našich predstavení, ktoré sa nezmestili na prvé cédečko, ale ktoré majú naši kamaráti radi!

piesne z divadla 2
Podporte nás na: https://www.startlab.sk/projekty/1613-pesnicky-z-divadla-zabavka/

Tvoríme, vymýšľame a chceme novými pesničkami inšpirovať deti k pohybu a k tancu! Mnohé z našich pesničiek sú nielen divadelného charakteru, ale majú aj edukatívny charakter a veríme, že deti inšpirujú napríklad aj k tomu starať sa o našu planétu, či pomáhať mame pri upratovaní, alebo sa deti naučia, ako odčítavať hodiny.

Hudobne pesničky aranžovali a skladali naši profesionálni kolegovia a kamaráti. Za mnohými pesničkami stojí skvelá hudobníčka a režisérka Andrea Bučková, iné aranžovali Barnabáš Kollárik, Jakub Hrozáň či Vladimír Kubalák. Texty piesní napísali ZáBaVKovskí tvorcovia Zuzana Kolejáková a Vojtech Koleják. Ale, napríklad, známu predmikulášsku pesničku Pred oknom, za oknom – sme už zadarmo publikovali, ale chceme, aby sa objavila na nosiči. Na cédečku sa dokonca objaví aj prvý slovenský enviro-hip-hop song pre deti a celé rodinky, ktorý pre nás spoluvytvoril Zverina a pod hudbu sa podpísal eLPe. A pesničky pre vás spievajú: Andrea Bučková a ZáBaVKa – Zuzana a Vojtech Kolejákovci, naši herci a speváci: Ingrida Baginová, Michal Zeman a Ester Čuříková! A vo vokáloch budete počuť omnoho viac hlasov! Len sa tešte! O vizuál sa stará Milan Stolár, Intuitio Studio! Ďakujeme 🙂

nové spolupráce na CD Piesne z divadla 2
Osobnosti Divadlo ZáBaVKa - nové CD
Nové CD podporíte na www.startlab.sk!
nové zábavné piesne pre deti a celé rodinky!